Підкуп виборців за Віталія Чудновського у Білій Церкві. Фоторепортаж

29 октября 2012, 19:15
0
16
Підкуп виборців за Віталія Чудновського у Білій Церкві. Фоторепортаж

Підкуп виборців за Віталія Чудновського у Білій Церкві. Фоторепортаж

1) Біля дільниць 321114 та 321115 (школа №16 у місті Біла Церква) зібралося близько 10 людей, які розмовляли з координаторами (дівчиною на підборах у окулярах та хлопцем у дутій синій куртці одягненій на білу сорочку). Йшлося про затримку грошей, які мали виплатити. Хлопець сказав, що збір людей відбувається під їдальнею, яку в народі називають «Пентагон» за кількасот метрів звідти.

Хлопець каже, що до «справи» має відношення представник міліції. Дівчина-координатор додає: «З їхніми зарплатами — звісно».

Засоромившись привселюдного розташування групи, одна з жінок пропонує: «Давайте вийдемо хоча б за територію — всі ці погляди…» Десяток людей разом ідуть за територію школи (фото).

2) За 15 хвилин знову зустрічаю хлопця-координатора біля входу на територію школи, який заклопотано обдзвонює номери на папірці.

3) Через 20 хвилин біля їдальні «Пентагон» зібралося близько 50–70 людей, які чогось очікують, поруч — міліцейський джип. Спочатку люди стоять окремими групами по 3–5 людей, потім гуртуються у одному місці. Серед натовпу — координатори, бачені раніше.

Свідки:

За інформацією людей із цього району, багато їхніх сусідів продали свій голос на користь Віталія Чудновського за суму від 100 до 1000 грн, які виплачували частинами. Збір куплених виборців був запланований біля їдальні «Пентагон». Механізм продажу не повідомили.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Украины
ТЕГИ: Выборы,подкуп,Белая Церковь,фальсификации
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.