Круглий стіл на тему Якість житлово-комунальних послуг у м. Чернігові

28 листопада 2012, 11:20
Власник сторінки
журналіст
0
13
Круглий стіл на тему Якість житлово-комунальних послуг у м. Чернігові

Круглий стіл на тему Якість житлово-комунальних послуг у м. Чернігові

7 листопада 2012 року в Експертному клубі «Чиста політика», що за адресою м. Чернігів, вул. Полуботка, 6-а, відбувся круглий стіл на тему «Якість житлово-комунальних послуг у м. Чернігові: результати аналізу та рекомендації експертів».

Захід проведено в рамках проекту «Співпраця партій та громадських організацій на користь громаді: підвищення якості комунальних послуг в м. Чернігові», який реалізується Поліським фондом міжнародних та регіональних досліджень за підтримки Міжнародного Республіканського Інституту. Участь у круглому столі взяли представники виконавчого комітету Чернігівської міської ради, депутати Чернігівської міської ради, представники місцевих громадських організацій та політичних партій, громадські активісти та журналісти.

Під час круглого столу керівник проекту Максим Корявець представив результати аналізу у сфері якості житлово-комунальних послуг у м. Чернігові, а також результати експертного опитування «Якість житлово-комунальних послуг у місті Чернігові», що проводилося Поліським фондом міжнародних та регіональних досліджень у жовтні 2012 року.

Аналітичні звіти за даними напрямками можна закачати на сайті Поліського фонду за посиланням: http://pfirs.org/?p=1548&language=uk, http://pfirs.org/?p=1550&language=uk.

До обговорення результатів аналізу долучилися присутні на заході депутати Чернігівської міської ради, громадські активісти та журналісти, які висловили свої точки зору щодо причин існуючого стану речей у сфері житлово-комунального господарства міста Чернігова.

До уваги учасників круглого столу були запропоновані напрацьовані в рамках проекту експертні рекомендації щодо покращення якості житлово-комунальних послуг у м. Чернігові. Питання про шляхи поліпшення стану міської житлово-комунальної сфери викликало жваву дискусію серед учасників – в переліку озвучених ідей фігурували: підвищення прозорості роботи місцевих органів влади та постачальників послуг у сфері ЖКГ, здійснення комплексу заходів для залучення державних фінансових ресурсів до житлово-комунальної сфери міста, сприяння створенню ОСББ, створення організацій громадського контролю за якістю житлово-комунальних послуг у місті Чернігові. Керівник проекту Максим Корявець зазначив, що напрацьовані рекомендації будуть вдосконалені з урахуванням пропозицій учасників круглого столу та направлені на розгляд до Чернігівської міської ради.

Депутатом Чернігівської міської ради Олександром Мельником, який є партнером проекту «Співпраця партій та громадських організацій на користь громаді: підвищення якості комунальних послуг в м. Чернігові», було зазначено, що на даний час розпочато процес створення в рамках проекту Асоціації споживачів житлово-комунальних послуг.

На думку депутата та виконавців проекту створення на платформі НГО та за підтримки політичного сектору Асоціації споживачів ЖКП вирішить проблему довіри до розв’язання спірних питань у сфері житлово-комунального господарства та легітимізує вартість послуг.

Підсумовуючи результати круглого столу, президент Поліського фонду міжнародних та регіональних досліджень Геннадій Максак зазначив, що наступним етапом проекту стане аналіз стану справ у сфері ліфтового господарства у місті Чернігові та розробка шляхів його поліпшення, які будуть презентовані на другому в рамках проекту круглому столі.

Метою проекту «Співпраця партій та громадських організацій на користь громаді: підвищення якості комунальних послуг в м. Чернігові», який реалізується за підтримки Міжнародного Республіканського Інституту, є об’єднати зусилля представників осередків політичних партій м. Чернігова та місцевих громадських організацій для вирішення конкретних проблем громади міста в сфері комунального обслуговування через спільну діяльність.
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости Украины
ТЕГИ: Тарифы ЖКХ,Чернигов
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.