Пробудження. Акварелі Наталії Онанко

15 марта 2013, 20:01
Владелец страницы
0
45

Пробудження. Акварелі Наталії Онанко

15 березня в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відкрилась виставка графіки молодої чернігівської художниці Наталії Онанко «Пробудження».
Художниця знана як автор ілюстрацій до твору П. Тичини «Ластовенятко», збірки поезій Д. Іванова «Монолог із тридцять третього», повісті В. Мастерової «Мавра».
Народилася Наталія Онанко 29 лютого 1976 року у місті Чернігів. Свої перші професійні навички художниця здобула під час навчання у Чернігівський художній школі. Подальшу художню освіту отримала у Чернігівському державному педагогічному університеті ім. Т. Г. Шевченка.
На виставці представлені акварелі Наталії Онанко, виконані у 2010 — 2012 роках. Всі твори різні і водночас мають багато спільного. Передусім усі її акварелі глибоко поетичні, сповнені щирого почуття.
З 2002 року Наталія Онанко є постійним учасником багатьох обласних і всеукраїнських виставок. У 2006 році брала участь у пленері «Шляхами Васильківського: погляд через століття». Її твори прикрашали виставку «Молодіжний формат» та «Творча молодь Полісся» у місті Сімферополь.
Виставка творів графіки «Пробудження», яка відкрита за підтримки Чернігівського клубу міжнародної організації «Сороптимістки», засвідчує трепетну і ніжну любов художниці до рідної України.
Володимир Коваль
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Украины
ТЕГИ: выставка,художник,живопись,Наталія Онанко
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.