У Чернігові Свобода провела мітинг проти Митного союзу

18 квітня 2013, 13:35
Власник сторінки
0
25
У Чернігові Свобода провела мітинг проти Митного союзу

У Чернігові Свобода провела мітинг проти Митного союзу

18 квітня в Чернігові члени та прихильники Всеукраїнського об`єднання «Свобода» спільно з представниками патріотичних організацій міста пікетували Почесне консульство Російської Федерації проти імперської політики Кремля по відношенню до України. Чернігівці виступили під гаслом «Чернігів – проти Митного союзу».
Учасники акції тримали плакати з написами: «Стоп «русскій мір»!», «Імперію — на смітник історії!», «Митний союз — ярмо!», «2017 — і додому!».
Націоналісти зачитали текст резолюції, яка була адресована Почесному консулу Російської Федерації в Чернігові Алієву В. А. В ухвалі мітингу йшлося про вимоги активістів. Націоналісти, зокрема, вимагають:

1. Припинити втягування України до Митного союзу, який не відповідає економічним та політичним інтересам України.

2. Розірвати угоду між Україною та Російською Федерацією щодо перебування Чорноморського флоту РФ на території України, яку було укладено з порушеннями законодавства України та норм міжнародного права.

3. Компенсувати громадянам України вклади колишнього Ощадного банку СССР.

4. Визнати Голодомор геноцидом українського народу та принести офіційні вибачення.

5. Припинити дискримінацію та переслідування українців та їхніх об`єднань у Російській Федерації, сприяти створенню культурних центрів, шкіл, садочків у місцях проживання українців у Російській Федерації.

Резолюцію підписали: виконувач обов`язків голови Чернігівської міської організації Всеукраїнського об`єднання «Свобода» Володимир Поліщук, голова Чернігівської обласної організації Конгресу Українських Націоналістів та Членом Центрального Проводу Всеукраїнської організації «Тризуб» ім. С. Бандери.

Володимир Поліщук, коментуючи таку позицію націоналістів, зазначив: «У результаті вступу до Митного союзу Україна втратить прибутки від колосальних митних зборів із Росії, право самостійно визначати свою митну політику, можливість розвивати вигідні торговельні стосунки з ЄС. Нині ВО «Свобода» веде боротьбу в парламентській площині, але ми не залишаємо й постійну роботу з громадянами. У разі необхідності ми готові до масових акцій громадянської непокори та будь-яких дій, які завадять Росії реалізувати свої імперські плани».

Під час виступу на мітингу голова Новозаводської районної організації Всеукраїнського об`єднання «Свобода» в місті Чернігів Євген Васильченко наголосив: «Такі акції – це боротьба за збереження української державності. Ми прагнемо знищити намір влади покласти Україну в подарунок під престол кремлівському хану».
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости Украины
ТЕГИ: митинг,Чернигов,ВО Свобода,Таможенный союз
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.