Журналістське розслідування щодо резонансної ДТП у Івано-Франківську 7 травня

15 мая 2013, 08:54
Владелец страницы
0
23

Журналістське розслідування щодо резонансної ДТП у Івано-Франківську 7 травня

Громадське Інтернетбачення Прикарпаття "ФранквськТБ" та студія Мирослава Бойчука провели власне журналістське розслідування щодо цієї резонансної на тільки у Івано-Франківську події.
Ми отримали чимало відомостей про цю пригоду, і хочемо поділитись здобутою інформацією з вами, шановні краяни.
В першу чергу ми виїхали на місці ДТП та спробували віднайти очевидців цієї події. Однак продавці навколишніх магазинів та кафе, а також звичайні перехожі нічого толком так і не змогли сказати, але стверджували, що в той час і в тому місці було досить багатолюдно. Адже безпосередньо біля місця аварії є пішохідний перехід та зупинка громадського транспорту, а Великодні свята зробили це місце ще багатолюднішим. Детальніше (фото + відео) на сайті Громадського Інтернетбачення "Франківськтб" у вікні "Актуально".
http://www.frankivsktv.if.ua/publ/aktualno/nashe_zhurnalistske_rozsliduvannja_shhodo_rezonansnoji_dtp_u_frankivsku_7_travnja_2013/5-1-0-790
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Украины
ТЕГИ: ДТП,Ивано-Франковск
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.