На Оболоні посадили перші "Сімейні дерева"

22 мая 2013, 12:28
Владелец страницы
0
14
На Оболоні посадили перші  Сімейні дерева

На Оболоні посадили перші "Сімейні дерева"

Біля станції метро «Мінська» висадили близько 300 рослин, кошти на які було зібрано завдяки соціальній акції INTERTOP.

18 травня 2013 року на «Алеї Ветеранів» біля станції метро «Мінська» київські родини висадили нову зелену алею. Тепер тут ростимуть 38 сріблястих ялинок та смерек, 210 кущів сніжноягідника та 15 кущів форзиції. Гроші на ці рослини були зібрані під час акції «Сімейні прогулянки з INTERTOP», що проходила у столиці минулого місяця.

«З 2008 року наша компанія регулярно проводить подібні акції. За цей час ми посадили більше 7 000 дерев, - коментує Сергій Бадрітдінов, керуючий директор дивізіону взуття та одягу компанії MTI. – Сьогодні наші дерева прикрашають Київ, Донецьк, Сімферополь, Львів, Дніпропетровськ та багато інших міст. Ми пишаємося тим, що можемо таким чином покращити життя мешканців того чи іншого міста. І ми віримо: нам під силу зробити свою країну кращою, чистішою та зеленішою, тож такі акції проводитимуться і надалі».

Місце для висадки дерев було обрано шляхом голосування. Так, ділянка, що починається від меморіального комплексу пам`яті захисників Вітчизни на перетині Оболонського проспекту та вулиці Тимошенка, набрала 43,14% голосів.

«Ми раді, що існують компанії, які опікуються озелененням нашого міста. Якби таких акції було побільше, це було б чудово – каже Людмила Філінська, головний агроном КП УЗН Оболонського р-на, м. Києва. – Тож ми закликаємо й інших долучатися до цієї благородної справи!».

Посадка дерев та інші соціально значущі екологічні акції проводяться мережею INTERTOP в рамках некомерційного проекту «Я ЗА ЧИСТЕ ЖИТТЯ», спрямованого на залучення уваги суспільства до екологічних проблем. 

«Еко-тренд сьогодні існує в усьому світі, – зазначає Данило Грачов, модний критик, телеведучий, – Це можна помітити у фешн-індустрії, в архітектурі та багатьох інших галузях. Можливо, хтось скаже, що саджати дерева – це просто модно. Втім, якщо це й так – я обома руками за подібний тренд і подібні акції, адже вони справді приносять користь і місту, і його мешканцям».
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Украины
ТЕГИ: Озеленение,КСО,высадка деревьев
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.