Всеукраїнський дитячий конкурс ЕКО ІДЕЇ - 2013 розпочато!

12 червня 2013, 11:54
Власник сторінки
Прес-служба
0
17
Всеукраїнський дитячий конкурс ЕКО ІДЕЇ - 2013 розпочато!

Всеукраїнський дитячий конкурс ЕКО ІДЕЇ - 2013 розпочато!


Вже четвертий рік поспіль Компанія Panasonic та Благодійна організація «Фонд Братів Кличків» реалізують в Україні дитячий екологічний проект «ЕКО ІДЕЇ» в рамках міжнародного конкурсу "EcoPictureDiary".

Минулого року близько 300 тис. дітей зі всього світу взяли участь в конкурсі на кращий ЕКО-щоденник. Україну на церемонії нагородження в Японії представляла 14-річна киянка Ірина Душина. Дівчина запропонувала цікаві рішення здобуття та використання енергії для роботи електронних пристроїв.

Участь у конкурсі можуть взяти діти молодшого та середнього шкільного віку (від 7 до 15 років включно), котрі навчаються у загальноосвітніх школах всієї України. Для дітей від 7 до 11 років конкурстриватиме з 10 червня по 5 липня 2013 року, для дітей віком від 12 до 15 років - з 10 червня по 25 серпня 2013 року. Імена та прізвища чотирьох фіналістів та двох переможців українського етапу будуть оголошені наприкінці вересня 2013 року. Кожен зчотирьох фіналістів отримає багатофункціональний пристрій Panasonic,а переможці – відеокамеру Panasonic. Міжнародне журі визначить шістьох фіналістів з різних держав, які візьмуть участь у фінальному заході в Парижі у грудні 2013 року.

Метою цього конкурсу євиховання у дітей дбайливого відношення до природи, популяризація екологічної культури та розвиток відчуття причетності до вирішення екологічних проблем.

Юним учасникам для зображення своїх ідей запропоновано спеціальний ЕКО-щоденник, який вони будуть заповнювати разом з батьками чи вчителями. Щоб замовити щоденник (безкоштовно), необхідно надіслати лист на e-mail: assistant@klitschkofund.org, вказавши тему "Еко-щоденник". У самому листі вкажіть:

1. Прізвище, ім`я, по батькові.
2. Область, місто, адреса, на яку слід надіслати щоденники.
3. Контактний телефон, e-mail.
4. Кількість щоденників.
5. Вік дитини/дітей, які будуть заповнювати щоденник/и.

Заповненні щоденники необхідно надіслати на адресу Фонду братів Кличків.

Детальніше про конкурс ви зможете дізнатись на нашому сайті: http://eco.klitschkofund.org

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости Украины
ТЕГИ: Кличко,армія,України,Народна,спасіння
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.