Інокулянти на графітно-тальковій основі

17 марта 2020, 14:01
Владелец страницы
0
13
Інокулянти на графітно-тальковій основі
Інокулянти на графітно-тальковій основі для сільськогосподарських клуьтур.

Інокулянти на графітно-тальковій основі для сільськогосподарських клуьтур.

Інокулянти на графітно-тальковій основі

Проведення сівби 🌾у аграріїв завжди під пильною увагою, адже від ефективності сівалки та якості її роботи напряму залежить урожайність і майбутній прибуток господарства. Основними критеріями роботи сівалки є швидкість, безвідмовність та висока точність висіву.

🚜Для цього необхідне правильне налаштування та обслуговування сівалки. Частою проблемою при висіві насіннєвого матеріалу є забивання сівалок, що загрожує порушенням рівномірності висіву🌻 та втратою великої кількості часу. Для вирішення цієї проблеми широко використовують передпосівну обробку насіння графітно-тальковою сумішшю.

Компанія ENZIM врахувала ці незручності і завдяки багаторічним дослідженням, розробила суху форму комплексних інокулянтів серії BINOC, використовуючи в ролі наповнювача вже готову графітно-талькову суміш, з ретельно підібраним співвідношенням компонентів.

Завдяки дрібнодисперсному носію і високій сипучості, досить легко рівномірно обробляти інокулянтом посівний матеріал безпосередньо всередині мішка або бункера сівалки.

🌿Застосування інокулянтів серії BINOC, дозволяє полегшити обслуговування обладнання та економити кошти на змащуванні компонентів сівалок засобами на основі тальку і графіту.

Особливості, норми витрат та ціна інокулянтів вказані за посиланням:

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости науки
ТЕГИ: агрокомплекс,агрокомпанія,агрохимия
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.