У МОН відбулось засідання щодо питання Брацлавського коледжу

10 июля 2018, 17:23
Владелец страницы
6
67
Як стало відомо, 9 липня відбулася нарада у Міністерстві освіти і науки України щодо питання Брацлавського коледжу за участі Міністра Лілії Гриневич.

Як стало відомо, 9 липня відбулася нарада у Міністерстві освіти і науки України щодо питання Брацлавського коледжу за участі Міністра Лілії Гриневич.

Як стало відомо, 9 липня відбулася нарада у Міністерстві освіти і науки України щодо питання Брацлавського коледжу за участі Міністра Лілії Гриневич. Учасники засідання з боку МОН вкотре підтвердили правильність і законність дій та рішень Вінницького національного аграрного університету. Відкритим залишається лише одне питання, чому керівництво навчального закладу і досі абсолютно не займається створенням нової самостійної юридичної особи до якої вони, начебто, так прагнули? Така бездіяльність призводить до ситуації, коли від бездумності страждають заручники ситуації – студенти. Проте в університеті нас запевнили, що всі бажаючі студенти матимуть можливість продовжити навчання у інших коледжах за напрямом підготовки.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости науки
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.