Мазур – ректор. Переконливий результат у 82% скоротив законодавчу норму з 30-ти

25 июня 2015, 16:24
4
83
Мазур – ректор. Переконливий результат у 82% скоротив законодавчу норму з 30-ти
Мазур и Калетник

Мазур – ректор. Переконливий результат у 82% скоротив законодавчу норму з 30-ти до 4-х днів

23 червня 2015 року Віктор Мазур офіційно став ректором Вінницького Національного аграрного університету. Міністр освіти та науки України Сергій Квіт  підписав контракт, у якому йдеться про те, що  проректор ВНАУ кандидат сільськогосподарських наук, доцент Мазур Віктор Анатолійович відтепер є його ректором. Нагадаємо, що 16 червня під час виборів колектив ВНАУ та 7 коледжів 82% своїх голосів віддали саме за Віктора Мазура. Решта кандидатів на посаду набрали незначну кількість голосів: Олег Мороз із Вінницького технічного університету - лише 8%, професор Роман Чудак та доцент Василь Хмельовський не подолали і 2% бар'єру.

Ось такою щасливою перемогою закінчилась для Вінницького аграрного піврічна боротьба за вибори ректора. Не змогли університету завадити ні люстраторша Ірина Суслова, ні одіозні нардепи Руслан Демчак, Іван Мельничук та Юрій Македон, які до самого дня виборів трясли університет правоохоронцями, КРУ-шниками та інтернет-заказухами.

Один з найкращих і найпотужніших вищих навчальних закладів, заручившись підтримкою  Президента університету, отримав ректора – Віктора Мазура, на якого так довго очікував. А це говорить про те, що загальне намагання усіх недоброзичливців відібрати аграрний виявились марними.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости науки
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.