10 ФАКТІВ ПРО ВПЛИВ КУРІННЯ НА ВАГІТНІСТЬ, ДІТЕЙ І СІМ’Ю

12 травня 2015, 15:58
Власник сторінки
0
36

10-17 травня 2015 р. відзначається Всеукраїнський тиждень планування сім'ї та збереження репродуктивного здоров'я. До вашої уваги представляємо 10 фактів про вплив куріння на вагітність, дітей і сім’

  1. Жінки, які курять мають на 50% більшу вірогідність передчасних пологів, ніж некурці.
  2. Наслідками материнського куріння під час вагітності є затримка росту до народження і зниження інтелектуального потенціалу дитини після народження.
  3. У жінок, які курять протягом усього терміну вагітності, діти народжуються у середньому на 200 г. меншими.
  4. Дослідження показали, що для мам, які кидають курити, важливо, щоб тата підтримали їх тим, що самі кинули курити. Саме вагітність, за висновком дослідників, є ідеальним часом для обох батьків кинути курити.
  5. Куріння самої мами та її пасивне вдихання прокуреного повітря зменшує кількість грудного молока.
  6. Нікотин, який потрапляє з молоком до дитини, може викликати в маляти неспокій, прискорений серцевий ритм, блювання, діарею.
  7. Доведено, що грудне вигодовування має великий позитивний вплив на дитину. Але також і на маму – адже під час годування в її кров виділяються гормони, які відповідають за появу материнського інстинкту.
  8. Кинувши курити, ви не будете змушувати дитину обнімати прокурених маму і тата та дихати токсичними речовинами, які осідають на одязі та волос- сі курця. Тенденція до немодності куріння серед успішних людей у майбутньому буде посилюватися — дитина дійсно переживає, що її батьки курять, бо вона постійно чує, що курити — не можна.
  9. 1 000 000 дитячих книжок «скурюється» в Україні щодня! Кожного дня українці лише тютюновій індустрії передають близько 33 млн. грн. купуючи сигарети. Всі ці гроші йдуть чотирьом великим іноземним корпораціям, які контролюють ринок України. Уявіть, за тиждень кожний курець «скурює» кілька хороших дитячих книжок. Скільки всього нового могли б дізнатися наші діти!
  10. Дослідження показують, що людина, яка кидає курити, починає вести більш здоровий спосіб життя і щодо вживання алкоголю, занять спортом, бо вона позбулася психічного вантажу куріння, який гальмував її.
Більше корисної інформації читайте в брошурі "Мамо, не кури, я задихаюсь!".

Кинути курити — одне з найкращих рішень усього життя!

Так само, як і народження малюка.

Не вагайтесь!


Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости науки
ТЕГИ: куріння
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.