Треба творити

9 июня 2013, 13:38
Владелец страницы
журналіст, аналітик
0
247

Нам треба більше вмілих рук й світлих голів, більше тих, хто вміє, може, хоче творити.

Про що у нас думає більшість людей? Якими є наші мрії? Квартира, машина, жрачка, нові девайси, якісь заморські тури. Загалом, все в стилі споживання. Все тлінне, все те, що затуманює наш мозок від чогось справжнього, сенсовного. 

А сенс в тому, щоб прагнути чогось більшого, ніж тлінне. Ми ж маємо бути на подобу Божу – тобто й творцями. Ось чому я дуже поважаю тих, хто будує-ремонтує-виготовляє-вирощує-забезпечує-пропонує, але не тих, хто купує, сам нічого не творячи.

Та як мало ми маємо людей здатних творити. Зрозуміло, і споживачі мусять бути, для яких і стараються творці. Але біда в тому, що в нашій країні та ситуація надто далека від паритету. Нам треба більше вмілих рук й світлих голів, більше тих, хто вміє, може, хоче. Не зволікайте. Творіть. 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Пользователи-ПРО
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.