Воєнний стан на окупованих територіях: кремль відвертає увагу від поразок рф на

23 жовтня 2022, 21:49
Власник сторінки
історик, юрист
0
11

Звертаю увагу на той факт, що указ путіна є нікчемним і не несе жодних правових наслідків, як для України її громадян, так і для міжнародної спільноти.

Днями президент росії володимир путін запровадив воєнний стан у так званих псевдореспубліках "ЛДНР", а також у Запорізькій та Херсонській областях.

Крім того володимир путін підписав указ, згідно з яким у деяких областях вже самої російської федерації запроваджуються різні рівні обмежень. Їх можуть вводити місцеві керівники.

Варто зазначити, що путін видав указ про "введення воєнного стану" на окупованих українських територіях через низку вимушених причин. Серед яких головна — військові поразки російської армії.

Це пропагандистський крок, який покликаний знизити градус напруження в російському суспільстві.

Цим указом путін намагається підкреслити, що окуповані ним території є суб'єктами російської федерації,на які розповсюджується положення військової доктрини країни-окупанта. Успішний наступ Збройних сил України розглядається як елемент вторгнення на територію росії.

Крім того, поява цього указу має на меті показати суспільству "рішучість" дій російської влади.

Водночас, цікавим є факт появи указу російського диктатора відразу після виступу командувача окупаційним угрупованням Суровікіна щодо здійснення вимушених "можливих непопулярних заходів" російською стороною. 

У своєму виступі Суровікін зазначив, що обстановка складається напружена – українська армія прориває  оборону російської армії. "Подальші дії щодо Херсона залежатимуть від військово-тактичної ситуації, яка складається, вона непроста, не виключається ухвалення непростих рішень", – зазначив він.

Скоріш за все, мова йде про намір виведення російського контингенту з правого берегу Дніпра в Херсонській області.

Примітно, що після того, як Сили оборони України прорвали російську лінію оборони на Херсонщині, західні розвідки висловлюють припущення стосовно ймовірного звільнення окупованого регіону вже протягом декількох наступних тижнів.

Таким чином мета цього указу- відволікти увагу росіян від військових поразок російської федерації.

Як повідомляє CNN з посиланням на високопосадовця з Адміністрації президента США Джо Байдена, рішення Путіна оголосити воєнний стан на окупованих територіях України є ознакою "відчайдушної" тактики для встановлення контролю над регіонами.

Звертаю увагу на той факт, що указ путіна є нікчемним і не несе жодних правових наслідків, як для України її громадян, так і для міжнародної спільноти.


Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.