Як “пригостити” агресора: поради для мирних жителів тимчасово окупованих територ

4 марта 2022, 20:49
Владелец страницы
історик, юрист
0
17
Як “пригостити” агресора: поради для мирних жителів тимчасово окупованих територ

Звертаю увагу, малята, що "се не казка, а билиця, або бувальщина, сказать". Особливо актуальна для жителів тимчасово окупованих територій.

Добрий вечір вам, малятка, любі хлопчики й дівчатка. Це я, дід Панас… І сьогодні я розповім казочку для тих хлопчиків і дівчаток, які є жителями тимчасово окупованих територій.

Усідайтеся зручніше в колі радісних родин і насолоджуйтесь цим випуском казок. Я вам хочу розказати тільки те, що треба знати.

Якщо у вашу квартиру чи затишний будинок постукався  на один літр води.

Можете і більше. Все залежить від вашого сприйняття дійсності. За пів години ви будете мати не дикого козлика, а повністю нерухому істоту.

Ви цілком справедливо можете запитати мене: а, власне, що нам із цим тілом робити далі? Відповідаю. Можете залишити вдома та використовувати його у господарстві в якості опудала на городі. А можете здати його у пункти прийому за цілком нормальні грубі гроші.

От така фігня, малята! Не дякуйте мені за казочку. Пам’ятайте: є речі, за які не потрібно вибачатися.

Все буде Україна!


Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.