Росія знову почала поширювати фейки проти вакцинації

5 ноября 2021, 16:26
Владелец страницы
0
75

РФ розпочала інформаційну кампанію спрямовану на зрив вакцинації в Україні.

РФ розпочала тривалу інформаційну кампанію спрямовану на зрив вакцинації в Україні шляхом поширення так званих «фейків» про шкоду вакцинації для людей і збільшити кількість смертей від COVID-19. Слід зауважити, що внутрішня політика самої Росії спрямована на збільшення кількості вакцинації своїх громадян.

Поширювачі фейків не обмежуються якоюсь певною соціальною мережою чи сайтом, а направлені на охоплення всього українського інтернету, в тому числі соціальні мережі, месенджери та новинні сайти. В соціальних мережах та популярних месенджерах створюють сторінки на яких розміщують поширюють дезінформаційні записи. Серед них найпопулярнішими є: «Картель», «Крокодил»,«Сплетница». Також дезінформація поширюється на проросійських пропагандистських сайтах, які спрямовані на українську аудиторію, деякими з них є: «Союз православних журналістів» та «Перший козацький».
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.