В ПЦУ прогнозують нову масштабну хвилю переходів з УПЦ МП

25 жовтня 2021, 14:09
Власник сторінки
0
38

Також, які перешкоди є на цьому шляху

“Такі історичні події, які відбуваються в житті ПЦУ, наприклад, історичний візит Вселенського Патріарха, впливають на людей. У громадах створюється більшість, яка згуртовується і ухвалює рішення. І буде наступна хвиля переходів, масштабна хвиля. Але потрібен час”, – зазначив Митрополит Епіфаній.

Переходам з УПЦ МП до Православної Церкви України, за словами Митрополита, чинить перешкоди місцева влада, яка гальмує реєстрацію статутів.

“Відбулася зміна влади, і дуже часто на місцях немає сприяння, навіть не реєструють статути. Візьмімо Київську область. Від часу приходу нової влади не перереєстровано жодного статуту. Лежать вже майже два роки статути на перереєстрацію тих парафій, які перейшли, але немає перереєстрацій. Не пояснюють нічим, знаходять юридичні зачіпки, щоб відмовити”, – зазначив Предстоятель ПЦУ.

Він розповів, що до нього приходять священики УПЦ МП, які готові перейти, але бояться протидії.

“Вони кажуть, що хочуть, щоби все відбулося спокійно. Бояться, що їм пришлють тих хлопців, які будуть ламати двері в храмі, бояться судів і т.д.”
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.