Про фінансування церкви окупанта мережею БРСМ - нафта

7 октября 2021, 18:38
Владелец страницы
0
67

.

«Правий сектор» розпочав хвилю акцій по країні, спрямованих проти спонсорування мережею АЗС «БРСМ-нафта» московської агентурної мережі УПЦ МП і «Партії Шарія». Андрій Біба, власник мережі АЗС є заслуженим «меценатом» московського патріархату. І хоч свої чималі статки він нажив саме в Україні, завдяки нашому з вами попиту на його пальне поганої якості, допомагає він не українським військовим, ветеранам, сім’ям загиблих чи пораненим. Допомагає він церкві окупанта, яка з перших днів російсько-української війни веде підривну, розвідувальну та антиукраїнську діяльність.
Сьогодні, за московські гроші, ворог прагне повернути собі позиції у тих селах Західної України, громади яких у повному складі покинули московський патріархат, та перейшли до Православної Церкви України
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.