Оприлюднено список "п’ятої колони" Кремля у Франції: що відомо. Частина 2

03 жовтня 2021, 14:51
Власник сторінки
історик, юрист
0
24
Оприлюднено список  п’ятої колони  Кремля у Франції: що відомо. Частина 2

Ці матеріали будуть надані РНБО для вирішеня питання про впровадження санкцій щодо організаторів та учасників виборів до російських органів влади на території  анексованого Криму та окупованих районів Луганської і Донецької областей.

27. Крістель Нейнт (Christelle Neant). Незаконно прибула на окуповані російськими військами території Донбасу в травні 2016 року і розпочала свою активну журналістську діяльність у "Інформаційному агентстві DONi PRESS". Відіграє роль модератора численних інформаційних продуктів антиукраїнської спрямованості. Співробітник прес-служби "МГБ ДНР". Участь у "виборах" в "ЛДНР" в 2018 році в якості "міжнародного спостерігача".
30. Лоран Брайард,  журналіст, письменник. Співробітник міжнародного інформаційного агентства "DONi". Відіграє роль модератора численних інформаційних продуктів антиукраїнської спрямованості.  Без узгодження з українською стороною перебував на території окупованих Луганської і Донецької областей.
31. Жак Клостерманн ( (Jacques Clostermann), президент об’єднання «Моя країна Франція». Візит у січні 2016 року на територію окупованих районів Донецької області без згоди української влади.
32.Жозі-Жан Буске, адвокат. Президент асоціації правозахисників Франції. Візит у січні 2016 року (11 до 15 січня 2016) на територію окупованих районів Донецької області без згоди української влади.
33.Філіп Міро, колишній журналіст Le Figaro, а нині директор з досліджень IRIS. Візит  на територію окупованих районів Донецької області без згоди української влади.

34. Аксель Перссон (Persson Aksel ), генеральний секретар профспілки працівників залізниці м. Трапп. Візит у серпні 2016 року на територію окупованих районів Луганської області без згоди української влади.
 35. Метью Джеан Марі Боллє Реддат(Reddat Metyu Dzhean Mari Bolle) , голова профспілки працівників залізниці Версаля. Візит у серпні 2016 року на територію окупованих районів Луганської області без згоди української влади.36. Анжелік Мейер (Angelique Meyer),громадянка Франції.  Візит у листопаді 2016 року на територію окупованих районів Луганської області без згоди української влади.  Член жюрі IV "міжнародного" фестивалю-конкурсу зі спортивного бального танцю STAR DANCE.
 37. Кирило Васюк. Багаторазовий чемпіон різних міжнародних танцювальних турнірів, в т.ч. International Professional Rising Star. До осені 2017 представляв Францію в парі з Анжелік Мейер (Angelique Meyer)  Візит у листопаді 2016 року на територію окупованих районів Луганської області без згоди української влади.  Член жюрі IV "міжнародного" фестивалю-конкурсу зі спортивного бального танцю STAR DANCE.
 38. Серж Блаш ( Blashe Serge), голова Ради з культури міста Шанос-Кюрсон. Візит у березні 2017 та жовтні 2019 року  на територію окупованих районів Луганської області без згоди української влади.  39. Серж Фернандез, голова "Асоціації друзів Луганська" міста Рош-ля-Мольєр. Візит у  березні 2017 та жовтні 2019 року  на територію окупованих районів Луганської області без згоди української влади.  Збір  гуманітарної допомоги на території Франції для потреб "ЛНР".
40. Ерве Фреснон ( (Herve Freycenon) , директор муніципального музичного центру міста  Рош-ля-Мольєр (передмістя побратима Луганська Сент-Етьєна) . Візит з 15 по 18 жовтня  2019 року в окупований Луганськ без згоди української влади.  Як представник французької делегації підписав договір про співпрацю між вузом "ЛНР" (  Луганською академією культури і мистецтв (ЛДАКМ) імені Михайла Матусовського) і Музичним муніципальним центром Рош-ля-Мольєр.
41. Дідьє Рішар(Rishar Dide), заступник мера міста  Рош-ля-Мольєр з питань культури і молоді. Візит з 15 по 18 жовтня 2019 року в окупований Луганськ без згоди української влади. Як представник французької делегації підписав договір про співпрацю між вузом "ЛНР" (  Луганською академією культури і мистецтв (ЛДАКМ) імені Михайла Матусовського) і Музичним муніципальним центром Рош-ля-Мольєр.42. Еммануель Шрайбер, громадянин Франції. Візит у листопаді 2019 року  на територію окупованих районів Луганської області без згоди української влади.  23 та 24 листопада 2019 приймав участь у VI відкритому фестивалі поезії та авторської пісні" Муза Новоросії ".
43. П’єр Кларк, волонтер. .  Збір  гуманітарної допомоги на території Франції для потреб "ЛНР".

44. Франсуа Грумель Жакіно,  доктор наук з сучасної історії і міжнародних відносин.  Член товариства "Схід Франції в солідарність Донбасу". Візит у лютому 2017 року на територію окупованих районів Луганської області без згоди української влади. Раніше з візитами без згоди української влади перебував в  анексованому Криму та окупованому Донецьку.

45. Фабріс Сорлін ( Sorlin Fabris), лідер організації "Судний день". Член аналітичного центру "Катехон", пов’язаного з російським бізнесменом Костянтином Малофєєвим. За інформацією ЗМІ, організація займається збором коштів на території Франціх для потреб "Л/ДНР".Функціонер так званого "інтеграційного комітету" "Росія-Донбас".
 
Ці матеріали будуть надані РНБО для вирішеня питання про впровадження санкцій щодо організаторів та учасників виборів до російських органів влади на території  анексованого Криму та окупованих районів Луганської і Донецької областей.

Не протидіяти цій антиукраїнській вакханалії російських «агентів впливу» – грати на боці ворога, основним завданням якого є зрив інтеграційних процесів України в європейські економічні та політичні структури. 

Далі буде... 

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.