УПЦ робить з будинків прихожан храми

1 октября 2021, 18:01
Владелец страницы
0
84

.


В Почаєві, після переходу громади до ПЦУ, як завжди залишилася купка людей на чолі з священником Московського патріархату, який зміг їх переконати в тому, що всі кругом розкольники і вороги «єдиної канонічної» Російської православної церкви. Але одна вірянка настільки довірилася, що віддала свій будинок громаді для проведення служінь. Про ставлення родичів до такого благородного рішення замовчується. У зв’язку з цим щедрим даром, як їй розповів священник, її чоловік вилікувався від хвороби, правда не уточняється від якої, а донька змогла завагітніти після декількох місяців невдалих спроб.
Коли чуєш такі історії то стає шкода таких довірливих людей з однієї сторони, а з іншої – коли людина в школі прогулювала уроки біології та фізики – весь світ для неї повний чудес :)
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.