Переворот в КС ставить питання легітимності Зеленського

1 октября 2021, 16:57
Владелец страницы
політичний експерт, письменник
1
372

Воскресли знову «плівки Вовка», і стало зрозуміло, що Зеленський до усього ще й нелегітимний президент.

Воскресли знову «плівки Вовка», і стало зрозуміло, що Зеленський до усього ще й нелегітимний президент. Якщо зміна голови Конституційного суду в 2019 році відбулася внаслідок змови Портнова, Богдана та інших не менш одіозних осіб, то суддя Шептала, яка приймала присягу Зеленского – самозванка. І сам Зеленский – самозванець. 

Зеленський в силу  менталітету надуває щоки і корчить із себе повноправного лідера, тільки візит в США показав, що ціну йому вже складено, і фактично почалася капсуляція всієї узурпаторської зеленої банди. Останньою краплею для цивілізованого світу стало шахрайство Стефанчука із законом про олігархів.

 Першу звістка із Венеціанської комісії  про  те, що закон антиєвропейський, здається, на Банковій не почули, а якщо почули, то вдали, що не розуміють про що мова...а мова про злочинну узурпацію влади. Підстав для імпічменту вже більш ніж достатньо. 

https://www.youtube.com/watch?v=S5vRfMqsoDg


Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.