Росія боїться США

4 сентября 2021, 13:49
Владелец страницы
0
93

Чи заздрить?

Часто можна помітити на російських сайтах, що революція в Україні це проект США, всі реформи проводить Америка і так далі, а Росія завжди бажала тільки кращого.

Але у нашому шляху держави нас підтримали не тільки США а й Європа та інші країни світу, як фінансово, так і методично.

Недавно на пропагандистському сайті СПЖ вийшла стаття про те, що Америка допомогла становленню ПЦУ, але і без її підтримки проект буде тліти. Можна сказати більше, не буде тліти, а буде й надалі розвиватися, бо підтримка США в цьому є тільки словесною, і до слова, підтримують нас в релігійному й багато інших країн світу, хоча офіційно це визнали ще не всі.

Протистояння Росії та США триває ще з часів СРСР, хоча в Америці це вже давно відійшло на дугий план, а в Росії це до сих пір актуально. Ці дві відмінності й відрізняють цивілізовані, вільні країни від тоталітарних пропагандистських, які бачать у всіх ворогів, хоча ворог сидить в середині.
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.