"Канонічна" церква та її "гвардія"

04 серпня 2021, 16:27
Власник сторінки
0
80

Чому Російська церква досі в Україні називає себе канонічною та чи справді залишається найбільшою в Україні

Після проведення 27 липня Української православною церквою Московського патріархату хресної ходи в Києві проросійські українські та російські ЗМІ вибухнули розмовами про рекордну кількість учасників, ріст популярності УПЦ МП, та критики в сторону президента та ПЦУ.

На проросійському новинному ресурсі «СПЖ» розповідали, що «Канонічна» церква в Україні залишається найбільшою за чисельністю, на відміну від новоствореної ПЦУ і не зважаючи на антимосковські закони.

Але яку канонічність на території України може мати Московська церква, якщо ПЦУ була всіма визнана на території України. Як УПЦ Російської православної церкви може мати найбільшу кількість прихожан, якщо всі громади масово переходять до Української церкви та незалежні соціологічні опитування показують на це.

Росія руками УПЦ МП намагається робити все для збереження залишків свого авторитету, заманює велику кількість людей в купу нехтуючи їхнім здоров’ям граючи на їх бідності та почуттях (хто не знав, більшість людей туди прийшли за гроші).

Це все робиться далеко не з добрих намірів, як показує нам досвід з подій на Сході, не зрозуміло тільки одне, коли це зрозуміють прихожани Російської церкви в Україні.
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.