Всеукраїнські активісти на Рахівщині

22 июля 2021, 09:34
Владелец страницы
0
69
Всеукраїнські активісти на Рахівщині

.

11.07. на наступний день після повені в смт. Ясіня, Рахівського району до краю завітали досить відомі активісти Антон Гура та Петро Сологуб які відомі своєю боротьбою з вирубкою лісів та бездіяльністю поліції.
Цього разу, оцінивши численні збитки нанесені руйнівною силою стихії, активісти звернули увагу на велику кількість деревини, яка була в річці. 
Ясно, що стихія не була б такою руйнівною, якби не численні вирубки лісу. Але причина не стільки у вирубці, як у не правильній рубці і зачистці ділянки, коли неліквідні обрубки скидуються в річки і створюють затори. Коли не можливо навести там порядок тому що рубають місцеві і не хочуть підкорятися закону, а лісників готові вбити через перешкоджання. І багато такого іншого.
Але навіщо в цьому розбиратися, коли легше приїхати, зупинити декілька "незаконних" лісовозів та пообзивати поліцейських, пропіаритись та облити брудом конкуруючу політичну силу.
Хоча, може вони праві, винен Президент?
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.