Нацкорпус мітингує проти дерибану бюджету Кличком, Комарницьким та Поворозником

24 июня 2021, 13:37
Владелец страницы
політичний експерт, письменник
0
52

Нацкорпус вийшов під КМДА проти корупції Кличка, Поворозника, Густєлєва та Комарницького

Вражає системність, з якою мер Кличко разом зі своїми заступниками Густєлєвим та Поворозником, а також аферистом Комарницьким систематично розграбовують міський бюджет. Проти цих корупційних чиновників сьогодні виступив Національний Корпус.


А я пропоную трошки прикинути, скільки грошей напилили у свої кишені корупційні чиновники. Наприклад, першого заступника Кличка Поворозника у квітні 2020 року зловили на хабарі у 125 тис. доларів. Микола Юрійович досі лишається на посаді, тож загрібає гроші й надалі. Кажуть, має 2-3% з кожного бюджетного переводу.


Наступний у списку - Олександр Густєлєв. Йому пощастило довгий час просидіти у кріслі голови комунальної корпорації «Київавтодор». Там його неодноразово викривали в корупції. Як Кличко покарав Густєлєва за це? Правильно, призначив своїм заступником.


А партнер Кличка по корупційних схемах Денис Комарницький - особа яка часто потрапляла у поле уваги журналістів, адже його фірма “Еко Буд Трейд” завдяки меру отримала 5,463 млрд грн на будівництво Подільсько-Воскресенського мосту. І відбулося все це, звичайно ж, без тендеру. Адже для друзів Кличко тендери не проводить!


Підрахувати збитки від цієї четвірки важко, адже нам точно відомо лише про гроші, які отримав Комарницький. А ось інші цифри нехай підрахують правоохоронці. Адже корупційні справи Кличка, Густєлєва, Поворозника та Комарницького мають розслідувати саме вони!

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.