Російська пропаганда про утиски УПЦ

16 июня 2021, 21:05
Владелец страницы
0
15
Російська пропаганда про утиски УПЦ

Що для людей необачне речення президента, то для російської пропаганди утиски віруючих УПЦ (РПЦвУ), а для продажних політологів - заробити російських грошенят.

Так український "чесний" політолог Данил Богатирьов, який нещодавно заявляв, що День пам'яті святкують тільки лузери, цього разу відреагував на слова Зеленького про "бабусь в жовтих кепках ОПЗЖ" про яких висловився президент в одному з інтерв'ю. Так він важає, що цими словами влада показує зневагу до молитовного стояння УПЦ (РПЦвУ) перед стінами парламенту, яке фінансується російською стороною. Хоча важко зв'язазати два різні заходи і доплести тут утиски на релігійному фоні, але ж що тільки не скажеш, якщо платять гроші. Цікаво тільки одне, чи не мучить совість підтримувати і  і брати гроші в країни, яка вже шостий рік вбиває наших громадян на Сході.
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.