Перший заступник Кличка Поворозник влаштував вакцинацію Pfizer чиновникам .

11 июня 2021, 13:24
Владелец страницы
політичний експерт, письменник
0
45

Доки кияни товпляться під МВЦ, наражаючись на небезпеку.

Талант оточення Кличка зводиться до того, щоб навіть політично ефектні дії чи рішення в процесі реалізації спотворити до якогось цинічного рівня.
Заступник Кличка на своїй сторінці в Фейсбуці розповідає про те, які ж вони молодці, адже працівників освіти столиці прищеплюють американським Pfizer.
Звичайно ж, він хвалиться тим, що в КМДА все настільки прекрасно продумали і тепер кожен бажаючий може зробити щеплення в МВЦ.
Правда, він не акцентує увагу на тому, що в виставковому центрі киян вакцинують китайською вакциною CoronaVac, ефективність якої куди нижче американської.
Вакцинація вчителів Pfizer - це черговий піар від команди Віталія Володимировича. Оскільки цей препарат по більшій мірі колють чиновникам КМДА і депутатам Київради.
Пригадується історія з виділенням Київрадою 140 млн.грн на закупівлю вакцини для Києва коштом місцевого бюджету. Звичайно, що тепер можна все зіпхати на центральну владу, але ж Кличко запевник київських депутатів, що завдяки своїм міжнародним звязкам вакцину місто отримає. Виявилося , що це був лише політтехнологічний трюк!
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.