Фантомні болі Угорщини

7 июня 2021, 00:51
Владелец страницы
0
18
Фантомні болі Угорщини

.

04 червня з нагоди річниці Тріанону секретар з питань культури ТУКЗ-КМКС Ласло Молнар провів культурні заходи біля пам’ятників Тріанону, при цьому розповідав, що Тріанон приніс угорському народу багато болю, суму, приниження та несправедливості. 

Те, що Угорщина бажає повернути свої території є загальновідомим фактом, а відзначення Тріанону є нічим не іншим, як провокативні заходи, якими Орбан через Ласло Молнара та інших КМКСівців так мовити нагадує українцям чиї це насправді землі.  

У неугорських медіа дуже часто можна зустріти думку про те, що саме діючий угорський прем'єр-міністр "реанімував" Тріанонську тему в Угорщині, провокує конфлікти з сусідами та ледь не марить реваншистськими планами, як Путін чи адмірал Хорті.

Пора би вже зрозуміти, що те що було у минулому – має там і залишатись, а зараз потрібно прикладати зусилля для налагодження дружніх стосунків між країнами.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.