Єпископи УПЦ МП моляться за Путіна і армію РФ

23 травня 2021, 18:33
Власник сторінки
0
35
Єпископи УПЦ МП моляться за Путіна і армію РФ

Українські єпископи РПЦ в Україні (УПЦ МП) моляться за Росію, Путіна та російських військових, які вбивають українців на Донбасі.

Поки прихильники УПЦ МП намагаються звинуватити священників ПЦУ в розкольництві, а греко-католиків у нацизмі за якісь шеврони, не помічають, що тим часом Українські єпископи РПЦ в Україні (УПЦ МП) моляться за Росію, Путіна та російських військових, які вбивають українців на Донбасі.

Це відбувається під час їхніх поїздок на Архієрейські собори і засідання Синодів до Москви, де вони беруть участь у літургії.

У православній традиції під час літургії прийнято молитися за державу, владу та армію. Робиться це на початку – на великій єктенії та наприкінці служби – під час многоліття.

На початку літургії у храмах Московського Патріархату моляться так: «О богомхранімєй странє нашей, властєх і воінстве ея».

Запитання, яку країну єпископи РПЦ в Україні вважають своєю, залишається відкритим. Але під час служб у Москві служителі очевидно моляться за Росію.

«Патріарший архідиякон виголошує молитву «о стране нашей» і він чітко має на увазі Росію, і Патріарх Кирило, як очільник літургії, теж має на увазі Росію, а отже і українські єпископи, як співслужителі Патріарха, моляться теж за Росію, за Путіна, як за владу, і російську армію, як «воїнство».

Вже після відпусту останнім піснеспівом співають многоліття і там, зокрема, є така фраза «богохранимую страну нашу Российскую.

Тому, як можна слухати про розкол і нацизм від людей, які моляться за ворожу країну та армію, від руки якої загинув не один українець.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.