Що мав би сказати Зеленський по Донбасу?

20 мая 2021, 19:21
Владелец страницы
політичний експерт, письменник
0
75

Прес-конференція Зеленського вирізнялася з поміж інших тим що компетентність тих, хто задавав запитання була в рази вищою від компетентності самого відповіда

 На Банковій, за адресою ОП утворилася інтелектуальна чорна діра, котра здатна лише пожирати ресурси нації , але не гарантувати їй ніякої перспективи. Зокрема різонуло запитання щодо Донбасу, а його треба розглядати комплексно, і відповідально. Все що говорив Зеленський – елементарне заповнення паузи після питання. Зеленський діяв за законами шоу, але заповнити паузу в спектаклі – це не проблема для талановитого актора, тільки говорити компетентно – для Зеленського непідйомна тема. А це ж було очікуване , прогнозоване питання, і якби я особисто готував тези для відповіді на таке питання , я б для початку б загуглив щось, що є у розумних людей з цього приводу. Свіже, що зразу ж напрошується – публікація в ЛБ, з посилання на пост двічі міністра фінансів Ігоря Уманського у його фейсбук-сторінці. Окрім оцінки стану речей, надзвичайно коректної, важливими є принципи :
« Ось кілька принципів, які сповідуємо я та моя команда:
– режим підвищеної безпеки на території Донбасу;
– встановлення єдиних правил гри для вітчизняних та іноземних компаній задля справедливої конкуренції, контроль за дотриманням правил;
– правовий захист інвесторів, у тому числі захист приватної власності;
– створення комплексних умов для легкого початку бізнесу;
– максимальна прозорість процесів;
– мінімальне втручання держави в рух фінансових потоків;
– постійна робота міжнародних спостережних місій;
– гарантії вільного переміщення капіталу.»
Тобто , використай Зеленський оці означені Уманським принципи, і він би виглядав набагато пристойнішим. Але, схоже, що його Єрмак створює йому умови доволі сибаритські, не напряжливі, і тому, все про що говорив Зеленський на прес-конференції, по суті не промальовує механізмів подолання кризи в жодній з галузей економіки, не кажучи вже донецьку психотравму. З кожним роком ця розірвана територія втрачає людський потенціал, і поки що єдиною галуззю, яка зможе витягнути Донбас із прірви, залишається аграрна сфера, все інше потребує надзусиль. Але схоже, що ці кроки вже будуть здійснені без Зеленського.
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.