Українська партія теж ризикнула...

09 вересня 2020, 14:29
Власник сторінки
журналист
0
18
Українська партія теж ризикнула...

Патріоти Української партії згуртувалися, провели з`їзд, призначили керівником Виборчого Штабу Української партії Олега Олійника і оголосили про участь у місцевих виборах.

Патріоти Української партії згуртувалися, провели з`їзд, призначили керівником Виборчого Штабу Української партії Олега Олійника і оголосили про участь у місцевих виборах.

Українська партія запрошує до своїх лав однодумців!

З 2006 року партія відстоює ідеї об’єднання українців у вільні громади та створення сильної могутньої країни!

Протягом майже 15 років ми постійно акцентувала увагу на агресивній політиці Росії в Грузії, Криму та Чорному морі!

Українська партія крок за кроком реалізує споконвічну Українську мрію – національне самоствердження, шляхом перетворення України в Українську самостійну, соборну, національну державу, яка б забезпечила нації всебічну свободу, справедливість, добробут та стрімкий розвиток у майбутньому.

Час Об’єднання настав!

Українська партія виступила ініціатором об’єднання громадських активістів, патріотів, ветеранів АТО, вільних громадян з метою приходу до влади на всіх рівнях!

Прийшов час долучатись до Української партії!

Однодумці – ми чекаємо на Вас!

Вставай з дивану!

На дивані змін не зробиш!

5 вересня у Києві відбувся 3 етап VII чергового з’їзду Української партії. Участь у з’їзді взяли делегати крайових організацій Української партії з усієї України та запрошені гості.

Делегати з’їзду обговорили підготовку та участь крайових організацій партії у чергових місцевих виборах, які відбудуться 25 жовтня 2020 року.

Українська партія розпочала підготовку до місцевих виборів.

В рамках підготовки до виборів керівником Виборчого Штабу Української партії призначено Олега Олійника.

Головою Координаційної Ради з питань об’єднання обрано Олега Березюка.

Президія Політради Української партії доручила Секретаріату партії розпочати підготовку до виборів. Зокрема, керівнику Виборчого Штабу Олегу Олійнику разом із Головою Координаційної Ради з питань об’єднання Олегом Березюком завершити переговори з питань формату виборів та партнерів у цій виборчій компанії. Крайовим організаціям доручено провести конференції з питань обрання делегатів на з’їзд та кандидатів для участі у виборах.

Відповідно до частини першої статті 217 Виборчого кодексу України, 7-ий з’їзд Української партії

 

ВИРІШИВ:

  1. Місцевим (крайовим, районним, міським, сільським, селищним) організаціям Української партії взяти участь у чергових місцевих виборах, що відбудуться 25 жовтня 2020 року у порядку та спосіб, передбачених Виборчим кодексом України.
  2. Встановити, що Президія Політичної Ради (Політради) Української партії погоджуватиме рішення зборів (конференцій) місцевих організацій Української партії про висування кандидатів у депутати місцевих рад, кандидатів на посади міських голів місцевими організаціями партії відповідно до Виборчого кодексу України на чергових місцевих виборах, що відбудуться 25 жовтня 2020 р.
  3. Уповноважити Голову Політради Української партії ЛЕОНТЬЄВА Анатолія Георгійовича посвідчувати своїм підписом копії рішень зборів (конференцій) місцевих організацій Української партії про висування кандидатів у депутати, кандидатів на посади міських голів місцевими організаціями партії відповідно до Виборчого кодексу України на чергових місцевих виборах, що відбудуться 25 жовтня 2020 р.
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.