Об'єднання ПЦУ та УГКЦ – чергова провокація країни-агресора

11 июня 2020, 10:44
Владелец страницы
політолог, експерт, блогер
0
52
Об єднання ПЦУ та УГКЦ – чергова провокація країни-агресора

Провокацією є недоречними, оскільки загострюють суспільно-політичну ситуацію в державі, що пов'язано із запровадженим карантином

Нещодавно на ряді сайтів та телеканалу, який у мережі Інтернет приписують Віктору Медведчуку, було розміщено не підтверджену інформацію, що тривало декілька днів, про об’єднання Православної церкви України з Української греко-католицькою церквою.

Так, у новині містилась інформація, що Інститут зовнішньополітичних досліджень анонсував нове комплексне дослідження, яке має на меті вивчення громадської думки українців і забезпечити шляхи приєднання УГКЦ до ПЦУ". Більше цього, вказане дослідження підтримує Європейський Союз та вселенський патріарх Варфоломій.

Водночас,  представники зазначенего Інституту зовнішньополітичних досліджень, на якого посилались пропагандисти, опублікували спростування цієї інформації та повідомили, що їхній сайт був атакований хакерами, ймовірно проросійського спрямування.

Речник ПЦУ архієпископ Євстратій (Зоря)  зазначив,  що вказана подія є провокацією, що викликало  резонанс у громадськості та загострило суспільно-політичну ситуацію в державі у зв’язку із запровадженим карантином.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: религия,УПЦ,УГКЦ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.