Вибори 2020: «Партія Мерів»

27 травня 2020, 13:07
Власник сторінки
кандидат політичних наук, юрист, фінансист
0
20
Вибори 2020: «Партія Мерів»

Чи вдасться створити Партію Мерів? Основні рекомендації:

Про так-звану «Партію Мерів» розмови йдуть і уже навіть не пошепки, а досить публічно та голосно.

 
Декілька рефлексій з цього приводу:

- Не потрібно шукати ідеологію, із уже відомих, під «Партію Мерів»! Головна ідеологія такого утворення -- інтереси мешканців громади та  ефективне регулювання!
 
- Не «натягуйте», те що «не натягується»! Будьте чесними з людьми – «Партія Мерів» або «Партія представників місцевого самоврядування» -- це тільки формальна оболонка (необхідність) для участі у виборах!
 
- Своя самобутня ідеологічна складова може сформуватися (сформулюватись) тільки після виборів! Оскільки себе і свої інтереси потрібно буде захищати на вищому рівні...
 
-  У різних регіонах франшизи, логічно, просто віддати найяскравішим представникам , щоб на рівні одного регіону формувався єдиний «потужний кулак» зацікавлених сил і в жодному разі не розпорошуватись на дрібні внутрішньо-регіональні франшизи!
 
- Жодного об’єднання на базі «старих» політичних сил -- це неминуче і дуже швидко вдарить по, ще дуже крихкій,  «свіжого» проекту!
 
Ну, а усі інші рекомендації мають досить стандартний характер, Ви це і самі знаєте.
 
Тільки не забувайте, що потрібно буде напрацьовувати індивідуальні «польові карти», оскільки стандартні механіки, скоріш за все, будуть ДУЖЕ малоефективними і надзатратними (у зв’язку з можливою другою хвилею коронавірусу у світі)!
 
І на останок. Не ведіться на тих «експертів», які уже певний час проводять тренінги та семінари по «місцевим виборам 2020»!
 
Це абсолютне шарлатанство з величезної кількості причин! Від того, що зараз ще тільки напрацьовується остаточний варіант змін у виборче законодавство, до того ж, ще банально, остаточно не завершена адмінреформа (не зрозумілі громади та округи).
 
Отже не поспішайте і приймайте виважені рішення.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: партія,кандидат у мери Києва,місцеві вибори
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.