1944

19 травня 2020, 14:29
Власник сторінки
0
16

76 років тому ніч з 17 на 18 травня мало не стала останньою сторінкою історії кримських татар.

1944

76 років тому ніч з 17 на 18 травня мало не стала останньою сторінкою історії кримських татар. Корінний народ пережив одну з найстрашніших трагедій всіх часів і народів – депортацію. Протягом двох днів з рідних домівок було виселено 180 тисяч кримських татар. Радянська влада доклала максимум зусиль, аби назавжди викреслити з історії Криму корінний народ…
Зараз кримські татари, наче опинились у страшному минулому – російська окупаційна «влада» чинить тиск на корінний народ, переслідує, саджає в тюрми… Корінний народ знову вимушений покидати свої домівки через окупацію нащадками Сталіна у Кремлі Кримського півострова.
Незважаючи на карантинні заходи Україна вшановує пам’ять жертв геноциду кримськотатарського народу – акції в онлайні влаштовують громадські активісти, Меджліс. Вони проходитимуть по всьому світі і, що важливо – в самому Криму.
Ми долучаємося до заклику Меджлісу і просимо всіх підняти кримськотатарський прапор з траурною стрічкою, а о 21:00 сьогодні, 17 травня, запалити вогник пам’яті у своєму вікні.
«Крим - це Україна, і час окупантів невдовзі мине. Bizim ve siziñ azatlığıñız içün - За вашу і нашу свободу!», - віце-прем‘єр-міністр України Oleksii Reznikov

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.