Діти дощу

2 апреля 2020, 14:57
Владелец страницы
Солдат ЗСУ
0
75
Діти дощу

Наше жорстоке суспільство звикло ставити без розбору клеймо "ненормальні" на дітях, які не схожі на інших.


До таких відносять і дітей з аутизмом - розладом, який виникає через порушення розвитку головного мозку, що проявляється в дефіциті соціальної взаємодії. При аутизмі діти замкнені в собі, уникають контакту з дорослими та однолітками, схильні до ритмічного повторення одних і тих самих рухів. 

Аутизм зазвичай проявляється у перші 3-5 років життя. На планеті від цього розладу страждає понад 10 мільйонів людей, ця цифра постійно зростає.  

Але чи знали ви, що, приміром, Льюїс Керолл, Ентоні Хопкінс, Робін Уільямс, Білл Гейтс - люди з тією чи іншою ступінню аутизму?
"Діти дощу" можуть бути надзвичайно обдарованими та навіть геніальними, хоча їм треба набагато більше часу, щоб навчитись чомусь простому.  Вони тонко відчувають музику, живопис, театр. Те, наскільки вони зможуть адаптуватися до соціального життя, залежить від терплячості батьків та підтримки держави. Часто матері таких дітей не мають змоги працювати, бо весь час присвячують дитині. Допомога від держави у пару тисяч гривень не дозволяє покрити мінімальні потреби. Тому уряду треба розробляти масштабні державні програми підтримки сімей з такими дітками, відкривати більше закладів, де з ними будуть займатися професійно. Ми маємо боротися за кожну таку дитину.


Сьогодні, у Всесвітній день поширення знань про аутизм, просто приділіть 5 хвилин тому, щоб дізнатися більше про "людей дощу", адже вони живуть поруч з нами і потребують нашої уваги і підтримки.

***
На фото один з "людей дощу" Ентоні Хопкінс в ролі папи Бенедикта XVI у фільмі "Два папи" режисера Фернанду Мейрелліша.


Олег Ляшко, 
Лідер Радикальної партії
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: аутизм,Олег Ляшко,діти
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.