Сьогодні мені можуть обмежити свободу

18 листопада 2019, 12:59
Власник сторінки
Солдат ЗСУ
0
121

Сьогодні на 11 год їду в Бориспільську прокуратуру для вручення мені підозри «за насильство проти державного діяча».


Не виключаю, що вже сьогодні суд виконає команду і обмежить мою свободу пересування і дій як лідера опозиційної партії.

Генпрокурор Рябошапка по команді Зеленського фальсифікує проти мене кримінальну справу за те, що Радикальна партія бореться проти російської енергетичної агресії. Приведений «слугою» Герусом російський троянський кінь вже завдав і продовжує завдавати величезної шкоди національним інтересам України – зупиняються наші виробництво, українські енергетики і шахтарі втрачають роботу і вимушені емігрувати за кордон, за виведені з України гроші фінансується бюджет країни-агресора. Така політика влади робить Україну дуже слабкою і повністю залежною від Росії. Тому жодні репресії не змусять нас припинити нашу боротьбу за Україну і українців!

Я вимагаю від ГПУ, СБУ, НАБУ порушити проти російського «слуги» Геруса кримінальну справу за зраду і зловживання владою. А судовий процес проти мене стане новим Нюрнбергським процесом проти влади, яка зраджує і продає Україну!

Олег Ляшко,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: Росія,прокуратура,опозиція,Радикальна партія,генпрокурор,Олег Ляшко,Андрей Герус,Руслан Рябошапка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.