ПАРЄ має бути ліквідована

2 августа 2019, 14:34
Владелец страницы
Солдат ЗСУ
1
238

Рішення про повернення російської делегації в ПАРЄ було не помилковим, а самовбивчим для цієї організації.


(https://lb.ua/news/2019/08/02/433773_reshenie_vozvrashchenii_rossii_pase.html)

Репутація ПАРЄ знищена вщент і відновленню не підлягає! Повну відповідальність за це самогубство демократичної Європи несуть фрау Маркель і месьє Макрон, для яких бізнес з путінською Росією виявився важливішим за права людини і верховенство права. Про Зеленського, який безвільно погодився на цю зраду, просто промовчу.

ПАРЄ має бути ліквідована, як імпотентна довоєнна Ліга націй, яка потурала Гітлеру. Європейські лідери, якщо хочуть миру своїм народам, зобов‘язані думати над побудовою нової архітектури дипломатії та системи безпеки, нині діючі – не ефективні і не життєздатні. Доказ – палаюча від воєнних конфліктів Європа і скрізь за участю російської зброї. Наша країна, яка вперше в світі – і вочевидь востаннє! – добровільно відмовилася від ядерної зброї, має повне моральне і юридичне право ініціювати І брати найактивнішу участь у процесі створення нової безпекової структури в Європі.

Також переконаний, що було б абсолютно правильним рішенням нового парламенту – хоча й малоймовірним, зважаючи на провладну меншовартісну більшість – не направляти нашу делегацію до ПАРЄ. На політичному кладбищі Європи нам, українцям-захисникам загальнолюдських цінностей, немає чого робити!

P.s. Ще раз щиро дякую британській, грузинській, литовській, латвійській і естонській делегаціям у ПАРЄ за щиру підтримку нашої боротьби проти агресора. Ніколи не забудемо і завжди вдячні!


Олег Ляшко,
Народний депутат України, 
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Росія,Радикальна партія,Ангела Меркель,Україна,Олег Ляшко,Європа,ПАРЄ,Еммануель Макрон,Володимир Зеленський
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.