Влада залишила людей без трусів

13 июля 2019, 17:02
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
1
290
Влада залишила людей без трусів

Пройшовся по базару у смт Оратів на Вінничині. Поки обирав собі білизну та вишиванку, дізнався, що людей хвилює.


Бабусі Олені вписали 170 зайвих гривень в платіжку, хоча вона справно платила за спожите по лічильнику. Тетяна продає білизну, платить за місце 40 гривень в день, а товар не купують – бо в людей грошей нема навіть на труси. Світлана продає дитячий одяг, але біля її прилавку теж пусто – бо молодим мамам держава дає лише 800 гривень на місяць, яких навіть на памперси не вистачає. Міша має дві вищі освіти, але торгує джинсами – бо іншої роботи в селі нема.

Я – голос всіх цих людей у парламенті, бо я знаю, що їм болить. Поки я в Раді – українців не грабуватимуть космічними тарифами і штучними боргами, у людей будуть нормальні зарплати і пенсії, вони не будуть економити на їжі та одязі. А молодь не виїжджатиме за кордон, бо матиме роботу, перспективу і доступне житло в рідній країні.

Источник: 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Ляшко,Радикальна партія,Вінницька область,вінниччина
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.