Влада залишила людей без трусів

13 липня 2019, 17:02
Власник сторінки
Солдат ЗСУ
1
295
Влада залишила людей без трусів

Пройшовся по базару у смт Оратів на Вінничині. Поки обирав собі білизну та вишиванку, дізнався, що людей хвилює.


Бабусі Олені вписали 170 зайвих гривень в платіжку, хоча вона справно платила за спожите по лічильнику. Тетяна продає білизну, платить за місце 40 гривень в день, а товар не купують – бо в людей грошей нема навіть на труси. Світлана продає дитячий одяг, але біля її прилавку теж пусто – бо молодим мамам держава дає лише 800 гривень на місяць, яких навіть на памперси не вистачає. Міша має дві вищі освіти, але торгує джинсами – бо іншої роботи в селі нема.

Я – голос всіх цих людей у парламенті, бо я знаю, що їм болить. Поки я в Раді – українців не грабуватимуть космічними тарифами і штучними боргами, у людей будуть нормальні зарплати і пенсії, вони не будуть економити на їжі та одязі. А молодь не виїжджатиме за кордон, бо матиме роботу, перспективу і доступне житло в рідній країні.

Источник: 

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: Ляшко,Радикальна партія,Вінницька область,вінниччина
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.