Медведчук скуповує інформаційні канали на гроші Газпрому

8 июля 2019, 14:10
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
1
104

Захоплення кумом Путіна Медведчуком, а насправді самим Путіним, інформаційного простору України – це наслідок змови Порошенка за минулі 5 років.


Саме Порошенко – батько реваншу Кремля! Саме він співпрацював з кумом Путіна Медведчуком: відправляв його переговорником у Мінськ, разом із ним займався контрабандою скрапленого газу та іншими оборудками і дав йому можливість скупити 4 інформаційних канали – 112, NewsOne, Прямий і Zik. Зрозуміло, що Медведчук не витрачав на це свої гроші – це спецоперація Кремля на гроші «Газпрому», мета якої – знищення України з середини.

Я звертаюся до Зеленського зробити те, що не зробив Порошенко – зібрати РНБО, заборонити особам, пов’язаним із Росією, володіти українськими ЗМІ. Ми вимагаємо дій! Якщо він не зупинить спецоперацію Кремля, це означатиме, що в країні немає влади і українці самі наведуть порядок.

Наша команда нікому не дозволить скасувати закон про мову, протягнути особливий статус для Донбасу і знищити нашу державність!

Олег Ляшко,
Народний депутат України, 
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Газпром,Медведчук,Росія,Кремль,РПЛ,Радикальна партія,телеканали,Донбас,РНБО,Україна,Олег Ляшко,мова,змі,Петро Порошенко,ZIK,NewsOne
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.