Порошенко - батько реваншу!

4 июля 2019, 11:55
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
1
157

З 2014 року, замість того, щоб добити російську гідру, він став її партнером у політиці і бізнесі.


Фактично ніхто із злочинців режиму Януковича не сів за ґрати, тепер вони йдуть у депутати. Натомість Порошенко і контрольовані ним силовики переслідували украінських патріотів і добровольців, які ризикуючи життям, здоров‘ям і свободою, захищали Украіну на фронті. В той час, коли Петро Олексійович торгував з ворогом і до останнього не припиняв вести бізнес у РФ. Він особисто завалив зареєстрований мною ще у 2015 році законопроект про націоналізацію майна держави-агресора в Україні.

Тотальною корупцією, яка затягувала українців в прірву бідності, він сам довів до того, що мільйони людей були готові голосувати хоч за чорта (що і сталось!), аби не за Порошенка.

Тому його «танці» під Конституційним судом – це цинічне паразитування на почуттях патріотів, а не щира політична позиція.


Олег Ляшко,
Народний депутат України, 
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Росія,корупція,реванш,Радикальна партія,Україна,Олег Ляшко,Петро Порошенко,Конституційний суд
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.