Напередодні Дня Конституції на сайті Головного управління Національної поліції Київської області була оприлюднена інформація з претензійною назвою «В аеропорту «Бориспіль» поліція Київщини затримала крадія». В цій публікації прямим текстом вказувалися моє ім’я та прізвище: «Дмитро Снегірьов грунтовно підозрювався в заволодінні чужим майном ще у 2018 році. Він викрав гаманець з грошима та мобільний телефон в одного із пасажирів аеропорту «Бориспіль», коли той проходив контроль до приміщення терміналу «D».
Хотілося б нагадати Національній поліції статтю 296 Цивільного кодексу України «Право на використання імені», в якій, зокрема, говориться: «Ім’я фізичної особи, яка затримана, підозрюється чи обвинувачується у вчиненні злочину, або особи, яка вчинила адміністративне правопорушення, може бути використане (обнародуване) лише в разі набрання законної сили обвинувальним вироком суду щодо неї або винесення постанови у справі про адміністративне правопорушення та в інших випадках, передбачених законом».
Тобто Національна поліція, яка мала б захищати законність, свідомо порушує норми Конституції, вказуючи ім’я людини, щодо якої не було вироку суду.
Звертаю увагу прес-служби Головного управління Національної поліції України Київської області на граматичні помилки у тексті, а саме: прізвище "крадія"- СНЄГИРЬОВ.
Щодо інформації Головного управління Національної поліції Київської області про "викрадення" гаманця з грошима та мобільного телефону в одного із пасажирів аеропорту «Бориспіль», коли той проходив контроль до приміщення терміналу "D". На відео чітко зафіксовано лише предмет схожий на чоловіче портмоне. Тобто речники прес-служби дають неправдиву інформацію щодо інциденту, який відбувся рік тому в Бориспільському аеропорту.
В той же час на відео можна побачити: при тому, що так званий "потерпілий" проходить контроль за мною, його портмоне знаходиться між моїх валіз. Фізично це неможливо, єдине пояснення такому явищу – факт свідомої провокації, що має на меті дискредитацію мене в очах суспільства.