Сліпі. Дурні. Продажні.

24 червня 2019, 22:04
Власник сторінки
Солдат ЗСУ
0
477

Мій виступ у Парламентській асамблеї Ради Європи під час розгляду питання про повернення російської делегації:


«Нам, українцям, розказують, що Парламентська асамблея Ради Європи – це храм демократії. Але що ми бачимо? Сьогодні ви відмовились розглядати питання про відповідальність тих, хто збив малоросійський боїнг, на борту якого загинуло майже 300 невинних людей. І водночас ви цілий день витратили на капітуляцію перед Росією і відкриття дверей для її тріумфального повернення до ПАРЄ. Гіршого відзначення 70-річчя заснування Ради Європи важко собі уявити.

Я уважно слухав кожен виступ. Депутати з країн-оплотів демократії розповідають про те, що потрібен діалог і компроміс. Виправдовують необхідність повернення росіян тим, що за їх відсутності вони не можуть донести позицію. Про це розказують представники, зокрема, Норвегії і Мальти. У мене питання: частина території Норвегії захоплена російськими військами? Може Мальта окупована росіянами? А українська територія окупована і щодня гинуть люди: мирні громадяни і військові.

Ваше рішення про повернення російської делегації – це зрада пам’яті 13 тисяч українців, які віддали своє життя за те, щоб ви мирно тут сиділи і говорили ні про що. У той час, коли українці проливають свою кров, ви продаєте принципи, на яких створювалася організація, за гроші. Ви обманюєте самі себе, обманюєте своїх виборців, обманюєте Європу, розказуючи, що хочете повернення Росії заради захисту права росіян звертатися до Європейського суду. Можливо ви забули про рішення Конституційного суду Росії, який визнав рішення Європейського суду необов’язковими для виконання?

Вам треба не захист прав росіян, а їхні гроші. Замість того, щоб обмежити чиновницькі апетити і скоротити чисельність своєї організації, ви хочете, щоб Росія заплатила свій внесок. Заради цього ви готові забути про принципи, на яких створювалася ця організація. Ви або сліпі, або дурні, або продажні! Тому що не бачите очевидного: потаканнями і політикою умиротворення агресора не зупиниш. Ви навпаки розпалюєте апетити росіян. Вони бігають і аплодують за стінами цього залу, бо вважають, що перемогли кожного з нас, Раду Європи, верховенство права і начхали на права людей.

Повернення російської делегації допоможе захистити права кримських татар і українських моряків чи політв’язнів, які роками сидять у тюрмах? Ні! Ви їх не звільните, але своїми голосування «за» втратите совість. Кожному з вас має бути соромно дивитися в дзеркало, коли ви вранці чистите зуби, і соромно дивитися в очі своїм дітям, коли ви вчитимете їх моралі і демократії.

Не приїжджайте в Україну, не розповідайте про те, як ви хочете нам допомогти. Хочете допомогти? Не зраджуйте Україну і себе!».

Олег Ляшко,
Народний депутат України, 
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: Росія,Страсбург,Радикальна партія,Україна,Олег Ляшко,Європа,ПАРЄ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.