Начальник Генштабу - винуватець Іловайського котла

22 мая 2019, 17:18
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
1
237

Винуватець Іловайського котла Руслан Хомчак – начальник Генштабу. “Гарний початок” нового Президента.


Спитайте у військових на фронті, що вони думають про свого нового керівника. Ця людина командувала операцією штурму Іловайська. Через ігнорування ним повідомлень розвідки про прорив російських військ стався Іловайський котел. Генерал Хомчак покинув війська і вийшов з оточення в той час, як 90% воїнів, яких він послав в коридор російських військ, загинули, були поранені або потрапили в полон.

Розслідування Іловайської трагедії було заблоковано Порошенком і його начальником Генштабу Муженком. Ніхто не поніс відповідальності. Але – хіба це морально – призначати таку людину командувати військом? І де та “правда про Іловайськ” і справедливе покарання за сотні смертей під Іловайськом і Дебальцевим, про які ще до виборів заявляв радник Володимира Зеленського з питань оборони Іван Апаршин? Суспільство чекає відповіді!


Олег Ляшко,
Народний депутат України, 
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: РПЛ,Радикальна партія,Олег Ляшко,Муженко,Иловайск АТО,Генштаб,бои зи Иловайск
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.