Торгівельна війна США і Китаю - вікно можливостей для України

10 мая 2019, 18:05
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
0
105

Це неймовірно: на наших очах розгорається найбільша за останні 200 років світова торгівельна війна.


Підвищені до 25% торговельні мита будуть застосовані Вашингтоном до $250 млрд імпорту з Китаю з перспективою їх поширення на усі $540 млрд імпорту з Піднебесної. Це призведе до тектонічного зсуву у світовій економіці. Україна має цим обов‘язково скористатися!

Нам треба негайно активізувати власну промислову та інвестиційну політику, щоб використати це унікальне вікно можливості – залучити десятки мільярдів доларів інвестицій, створити десятки тисяч нових виробництв і мільйони робочих місць!

Наша команда запропонували Промисловий Пакет Реформ, який дозволить Україні стати виробничим хабом Європи – створити якісно новий інвестиційний клімат, здешевити кредити та відкрити нові ринки для українських виробників. Інструменти – індустріальні парки, експортно-кредитне агентство, «Купуй українське». Час діяти і радикально міняти економічну політику і долю рідної країни!

Олег Ляшко,
Народний депутат України, 
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: США,Китай,Радикальна партія,Україна,Олег Ляшко,економіка
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.