На Великдень варто особливу увагу приділяти тим, хто потребує допомоги, особливо людям старшого віку.
Вони повинні відчувати нашу повагу і підтримку. Особливо – самотні люди, до яких на свято ніхто, на жаль, не приїде.
Саме тому я вчора відвідав будинок для літніх людей у селі Путрівка Васильківського району на Київщині. Яке це щастя – бачити посмішку на обличчях бабусь і дідусів. Завдання влади – зробити так, щоб старість кожному українському пенсіонеру була в радість. А праця тих, хто доглядає за старенькими, гідно оцінювалася державою.
![](https://shamotiy.files.wordpress.com/2019/04/675e23ec5cad40448b6468c747e14330.png?w=660)
![](https://shamotiy.files.wordpress.com/2019/04/e0e3b56b764a4bee88c7784d3e6f3fc4.png?w=660)
![](https://shamotiy.files.wordpress.com/2019/04/8fe2db30847e4962b0b39d8e43c1e08e.png?w=660)
Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.