Кубів і Ко, ви з катушок з'їхали?

25 января 2019, 17:21
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
2
152

Мінекономіки пропонує Президенту ветувати Закон про продовження мораторію на продаж с/г земель! Степан Кубів і Ко, ви там зовсім з катушок з’їхали?!?


Ці маріонетки, які давно служать не українському народу, а іноземним панам, вирішили вислужитись перед “закордонними партнерами”! Очевидно хочуть поласувати черговим іноземним грантом.

Я не дозволю продавати українську землю ані іноземцям, ані корпораціям – не дам зробити з українських селян і фермерів рабів!

Я і моя залізна команда пропонує кардинально іншу політику. Не аграрні холдинги-монополісти, а український фермер як основа аграрного устрою держави! Не рекордні обсяги експорту зерна, кукурудзи й іншої агросировини, а глибока переробка і продаж продуктів харчування! Не продаж іноземцям і корпораціям української землі, а дешеві кредити українським аграріям, підтримка тваринництва та розвиток кооперації на селі!

Коли я стану Президентом, ця політика буде втілена на 100%! А з цих чинуш з МЕРТ правоохоронні органи і народ ще запитають, під чию дудку вони танцюють!


Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії


Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Радикальна партія,аграрії,Олег Ляшко,мораторій,земля.,фермери,Степан Кубив
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.