Росія не піде на воєнну ескалацію до закінчення виборів в Україні.

19 декабря 2018, 11:43
Владелец страницы
0
65

План Москви - посадити Україну за один стіл перемовин з представниками самопроголошених "ДНР" та "ЛНР"

Міністр закордонних справ Росії , який на Валдайському форумі сказав, що Росія ніколи не допустить вступу України до НАТО і її інтеграції до Європи і докладатиме максимум зусиль, щоб не допустити подібної зміни у зовнішньополітичному векторі нашої країни. 

В своїй заяві Лавров наполягає на тому, що Росія дотримується взятих на себе зобов’язань щодо виконання Мінських домовленостей. Більше того, він підкреслює їх обов’язковий характер для всіх сторін-підписантів. В першу чергу для України. Таким чином Росія намагається перехопити дипломатичну ініціативу на зовнішньополітичній арені і звинуватити нашу державу в невиконанні взятих на себе зобов’язань щоби унеможливити посилення економічних санкцій проти Росії. 

Варто відзначити, що РФ буде намагатись перевести свою зовнішню агресію на так званий "внутрішній конфлікт" в Україні. 

Власне, це і є план Москви: посадити Україну за один стіл перемовин з представниками самопроголошених "ДНР" та "ЛНР". Тобто реалізувати Мінські домовленості відповідно до своїх московських планів. Це, фактично, призведе до федералізації або навіть конфедерації, себто безпосереднього впливу Москви через невизнані території на зовнішньополітичний та внутрішній курс України.


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.