Депутати РПЛ зупинили контрабанду лісу у порту Рені!

20 ноября 2018, 18:37
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
0
81

Влада розказує, що ми не виживемо без кредитів МВФ. Виживемо, якщо припинимо контрабанду.


Показав на екрані у залі парламенту відео, відзняте нашими депутатами Андрієм Лозовим, Ігорем Мосійчуком, Дмитром Ліньком, Євгеном Дейдеєм в Одеській області, на якому чітко зафіксовано факти контрабанди лісу-кругляка під виглядом дров.

За рік з країни безперешкодно вивозять 3 мільйони тонн «дров», створюючи дефіцит сировини в Україні і забираючи робочі місця у наших людей. Влада все це покриває і отримує надприбутки. Саме Порошенко заветував наш закон, який, окрім криміналізації контрабанди, мав заборонити експорт дров. Загалом бюджет втрачає 5 мільярдів доларів на рік на контрабанді.

Я вимагаю від правоохоронців розслідувати схеми, викриті депутатами Радикальної партії, і посадити всіх, хто має відношення до цієї та сотень тисяч інших схем. Досить перетворювати Україну на сировинну колонію!

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: МВФ,контрабанда,РПЛ,Одеса,Радикальна партія,кредити,Олег Ляшко,Андрій Лозовий,Ігор Мосійчук,ліс,економіка України
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.