У Павлограді досі не включили опалення!

29 октября 2018, 17:20
Владелец страницы
Лідер Радикальної партії
1
85

“Нафтогаз” викручує руки місцевій владі – змушує робити передоплату та розрахуватися за борги, левова частка яких утворена державою!

Мер і радий би заплатити, але де йому взяти 51 млн грн, коли бюджет розвитку міста на рік – 50 млн грн? Тому стоїть перед вибором – віддати гроші на медицину, і тоді місто замерзне. Чи віддати на комуналку, і тоді люди будуть помирати, бо немає за що купити таблетки і полікуватися.

А тим часом люди мерзнуть в холодній лікарні. Та й до тієї їхати 120 км – так Супрун розподілила госпітальні округи! Будівництво нового корпусу затягується – з 50 млн грн за 9 місяців освоїли лише 1 млн грн, очевидно, чиновники чекають на хабарі! Нестача медичних кадрів становить 35%. Чому? Бо зарплати мізерні, лікарі тікають за кордон.

Наведення порядку в медицині, звільнення Супрун з посади профільного міністра дасть можливість збільшити зарплати медикам втричі, знизити вартість медикаментів вдвічі і забезпечити всі медичні заклади країни найсучаснішим медичним обладнанням. Менше красти, менше брехати, більші зарплати давати людям – менші чиновникам, ось наша альтернатива!Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: бюджет,Нафтогаз,МОЗ,Супрун,Радикальна партія,борги,Олег Ляшко,лікарня,Павлоград
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.