31 жовтня, 10.00 - всі на страйк проти тарифів!

22 октября 2018, 14:53
Владелец страницы
Солдат ЗСУ
2
1699

Влада піднімає ціни на газ, мотивуючи це тим, що треба взяти кредит. Людям потрібні робота і зарплата, а не кредити.


Наша команда завжди на боці людей. Ми категорично проти підвищення тарифів, яке призведе до зубожіння українців та повної деіндустріалізації. Саме тому на засіданні політичної ради Радикальної партії було ухвалено рішення про підготовку до проведення всеукраїнського страйку через грабіжницьку політику нинішньої влади.

Наші вимоги до уряду і Президента:
1. Провести позачергове засідання парламенту за участі Президента, прем’єр-міністра, голів «Нафтогазу» і НКРЕКП з повним звітом щодо ситуації на ринку газу.
2.Скасувати рішення про підвищення цін на газ.
3. Підняти заробітні плати і перерахувати пенсії.
4. Впровадити план нашої команди по зниженню тарифів: інвестувати у видобуток вітчизняного газу та провести масштабну енергомодернізацію.

Якщо влада не почує нас і не виконає ці вимоги, ми ініціюємо страйк, щоб вони почули мільйони людей. Закликаємо представників політичних сил, яким небайдужа доля України, приєднатись до нас.

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: газ,президент,Нафтогаз,страйк,РПЛ,Радикальна партія,уряд,тарифи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.