Депутати не можуть гуляти, коли влада грабує людей!

21 жовтня 2018, 16:40
Власник сторінки
Солдат ЗСУ
1
125

ТЕРМІНОВЕ ЗВЕРНЕННЯ


Депутати не мають права гуляти, коли влада грабує людей, піднімаючи ціни на газ.

Тому ми вимагаємо скликати позачергове засідання парламенту. На засідання повинні прийти всі, хто має відношення до цього рішення: Президент, прем`єр-міністр, керівники НКРЕКП та «Нафтогазу» і обґрунтувати підвищення цін.

Для мене необхідність взяти черговий кредит – не аргумент. Ціна на газ повинна бути справедлива і чесна. Коли мільйони людей отримують копійчану зарплату і пенсію, влада не має права піднімати ціни без жодних пояснень.

Вони повинні вийти і прозвітувати, що зроблено для збільшення обсягів видобутку власного газу, який обходиться набагато дешевше, і для енергомодернізації, щоб зменшити обсяг споживання газу. На жаль, їм немає про що звітувати, бо вони цього не робили. Ми їх змусимо. Так само, як змусимо дати дешеві кредити бізнесу, припинити торгувати сировиною, підняти зарплати і заборонити купувати імпортний хлам замість нашої продукції.

Грабувати людей серед білого дня команда Радикальної партії не дозволить.

 

 

Олег Ляшко,
Народний депутат України,
Лідер Радикальної партії

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: газ,президент,Нафтогаз,Радикальна партія,НКРЕ,Олег Ляшко,прем'єр-міністр
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.